Novinky

23.03.2012 19:44

Tak mě páníčkové přemluvili a šli jsme k panu doktorovi nechat si vyšetřit nožičky. Trochu jsem se bál, přeci jen mam k doktorům trochu respekt, ale výsledek stál za to!

 

vyšetření na LUXACE PATELLY (čéšky) - MVDr. Lukáš Duchek - výsledek luxace patelly 0/0

vyšetření na RTG DKK - MVDr. Lukáš Duchek - výsledek dysplazie kyčelních kloubů A/A (tzn. 0/0)

 

Takže jsem zdravej jako řípa a můžu běhat po lese a plašit srnky bez omezení :-)

I když poslední dobou spíš běhám doma a hraju si s Emičkou  - kontroluju, jestli mi nebere hračky!

—————

11.01.2012 12:22

Přátelé, taky vám přeju šťastný nový rok! Hodně přátel, spokojenosti, pohody a dobrot! Těch není nikdy dost ;-)

—————

11.01.2012 10:58

Jsem zpět!

Po hodně dlouhé době hlásím, že jsem zase zpět! Moc se omlouvám svým fanouškům a hlavně fanynkám, že jsem se na tak dlouhou dobu umlčel, ale měl jsem děsně moc starostí. Ale nebojte, všechno vám řeknu, co důležitého se stalo :-)

Kde začnu? Přemýšlím, co by vás zajímalo... tak popořadě... v červnu jsem byl zase na klubové výstavě v Mělníku. Tam zase bylo psů! Potkal jsem tam Bodieho a Viktůrka trakůrka. Byli oba moc šikovní! Já teda taky, ale ne tak, jako oni :-) maj to prostě natrénovaný, já radši lítám po lese, takže se na ty výstavy zas tolik nedostanu. Hodnocení mám V2, rCAC, coz ale taky neni vubec spatny ;-) Byl jsem tam jen na jeden den a dobře jsem udělal, protože ten další den celý den pršelo a to chápete, ze by nedělalo dobrotu. Jakmile je trochu vlhko, tak se ty moje kadeře zkroutí a pak mi to vůbec nesluší a jsem z toho outfitu nervozní. A tohle bylo pod širým nebem, takže si umíte představit, jak by mi tam asi bylo. No to prostě ne!

A pak bylo léto! Koupačka, pivíčko, no znáte to :) teda, pivíčko ne, no... ale páníček si třeba dával :) A taky byl čas dovolených a já jsem byl hned na dvou! V Jeseníkách a v Tatrách - zase! Tam jsem se zase vyřádil :-) Před Jeseníkama jsem navíc pomáhal chvíli hlídat skautský tábor. To by byla legrace, kdyby někdy přestalo pršet :-( V Jeseníkách bylo trošku uplakanější počasí, ale ono se to postupně zlepšovalo. Vlastně bylo hodně ošklivě jen první den. Tak jako tak mi to nezabránilo vyráchat se v jakémkoliv potoce, který jsme potkali. Však koukněte tady.

A Tatry? No na ty vzpomínám ještě doteď. Tam já vždycky dostanu do těla. Ale bylo tam nádherně! Navíc jsem tam nebyl jen s páníčkama, ale bylo nás víc a to jsem si užil drbáníčka po náročné tůře. :-) lítal jsem v roklích, jezdil na lanovce a potkal jsem tam kamzíky. Nikdy předtim jsem je neviděl a chtěl jsem se s nima skamarádit, ale oni neeee, oni na mě syčeli, jak kdyby jim ty hory patřily, nebo co :-/ Fotky jsou tady.

 

Pak už nás čekaly jen menší výlety. Paničce totiž během roku narostlo bříško - asi moc jedla, nebo co. Kolikrát jsem se k ní přitulil a poslouchal, co se to tam děje. Takže velké výlety musely jít stranou, protože už by to neušla. Tak jako tak jsme ale zavítali na koblížkovské slavnosti a dali jsme si sraz se starýma známýma a šli opékat buřtíky do Brdských lesů, jako vloni...

...byli jsme ještě na Mezinárodní výstavě v Českých Budějovicích, kde jsem se zase moc líbil (V1, CAC)...

...a co se nestalo před Vánocema? Věřte, nevěřte, máme nového člena rodiny :-) Taky jsem tomu moc nechtěl věřit, ale už je to tak. Panička jednoho dne přišla bez bříška, zato s takovým malým ukřičeným uzlíčkem v náručí - prej holka.

Pořádně jsem si ji očuchal, ale zjistil jsem, že s ní neni žádná sranda... ona stejně pořád spí, nebo ječí... ani pes se v noci nevyspí. Zlatej klid předtim :-))))))

 

—————

24.04.2011 00:24

Mezinárodní výstava v CB

Byl jsem se ukázat s páníčkama na Mezinárodní výstavě psů v Českých Budějovicích. Tam bylo pejsků! Vůbec jsem nevěděl, kam se mám koukat dřív. Ale kavalíří slečny se mi samozřejmě líbily nejvíc. No, to je ovšem jiná kapitola, trochu jsem odbočil... Zpět k mým úspěchům :-) Moc jsem se jim líbil, takže jsem dostal V1, CAJC! Jupíííííííííííííííííííííííí!!! :-) A že mi to ale sluší!

 

—————

20.03.2011 10:09

BENJI

První víkend v březnu se můj kamarád Benji s paničkou Mončou zúčastnili jejich prvních závodů v agilitách. Celou dobu se na to tvrdě připravovali a byli opravdu úspěšní. Byli druzí! Měl jsem obrovskou radost, když jsem se to dozvěděl. Je vidět, že to oba baví. Já už se taky těším, až se proběhnu v tunelu :-) Každopádně Benjimu a Monče moc gratuluju a třeba se na ně někdy zase přijedu podívat, nebo budu fandit na dalších závodech ;-)

—————

30.01.2011 22:27

Dneska jsme si po dlouhé době udělali zase výlet do Pátku! To bylo novinek! Byl tam nový kluk, Qiri. Zpočátku mi chtěl nahnat strach, abych si uvědomil, kdo je tam doma, ale pak myslím, že jsme si docela padli do oka. Kdybychom tam spolu byli delší dobu, myslím, že bychom tam určitě začli pěkně řádit. Ale co víc! Byl jsem se podívat na svého nového brášku! BOŘIVOJ! :-D Odvážný je dost a už pěkně cupitá. Dokonce se mi zdálo, že si na mě i trochu dovoloval :-) Bylo to prostě fajn, ostatně jako pokaždé, když tam jedeme :-) Pár fotek je i ve fotogalerii k nakouknutí...

—————

01.01.2011 17:06

Přeju všem svým fanouškům a příznivcům vše nejlepší do nového roku 2011, kamarádům dostatek pamlsků, teplých pelíšků a hlavně milujících lidí kolem sebe! :-)

—————

23.11.2010 20:59

Rozhodl jsem se, že vám ukážu mojí garderooobu!

Musíte uznat, že jsem opravdu fešák - Jsem Alvin, lovec fen! :-D

ZIMNÍ OBLEČEK DO VELKÉHO MRAZU:

PLÁŠTĚNKA DO ŠPATNÉHO POČASÍ:

SVETŘÍK PRO OPRAVDOVÉHO NÁMOŘNÍKA:

LEŽÉRNÍ VYCHÁZKOVÝ OBLEK DO MĚSTA:

 

—————

22.11.2010 20:08

Skoro to vypadá, že se nic nedělo, ale ono se dělo :-) Jen jsem byl lenošivej já i moji páníčci, abych sem něco napsal. Ale tímto to napravuju :)))

—————

01.11.2010 20:57

Tak jsem zase něco zažil :-) všechno jsem to napsal do dané sekce, i fotogalerie je aktualiovaná, tak se koukněte! :-)

a JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJU ZA PŘÁNÍ :-)

—————

25.10.2010 21:00

O víkendu jsem byl na klubové výstavě v Mělníku. Byla tam teda docela zima, ale moc se mi tam líbilo, protože tam byla spousta sličných slečen a taky jsem se tam potkal se sourozenci - Arturem (Bodie) a Antoniem (Toňák), kamarádem Viktůrkem a s dvounožcema od Agátky. Škoda, že nepřijela taky.

V kruhu jsem se předvedl v celé své kráse, jak jen jsem to dovedl a posuzovatelům jsem se moc líbil. Napsali mi moc pěkný posudek, hodnocení VÝBORNÝ, jen prý panička mi to trochu kazila. Ale my to nacvičíme a pak všem ukážeme, jako to předvedli Bodie (V1 a CAJC) a Viktůrek traktůrek (VN1, nejkrásnější dorostenec celé výstavy) :-)) Mám obrovskou radost, že měli takový úspěch :-)

 

—————

15.10.2010 07:35

PRO CINDY

Dozvěděl jsem se, že moje teta Cindy slaví narozeniny.... dlouho jsem přemýšlel, čím bych jí udělal radost, až jsem si nakonec řekl, že bych zase něco mohl napsat :-D

 

Blahopřání pro Cindy

Teta Cindy dneska slaví,

přejeme jí pevné zdraví,

ať se má pořád čile k světu!

ALVIN TÍMTO ZDRAVÍ TETU!!! :-D :-D

—————

14.10.2010 08:40

BLAHOPŘÁNÍ

 Sestřička Agátka má dneska svátek!!! Chytlo mě básnický střevo, tak tady je takové malé blahopřání :-D

 

 AGÁTCE

přeju Ti milá Agátko

(ale jen tak v rychlosti),

aby Ti dnes nakrátko

zmizely všechny starosti.

Dnes Ti totiž každý splní,

co si budeš přát,

celý den si s Tebou všichni

budou jenom hrát!

HAFF HAFF :-D 

—————

12.10.2010 19:39

O víkendu jsem byl zase na super výletu. Jeli jsme na Šumavu a podnikli výlet k Boubínskému pralesu a na Boubín. Celou cestu jsem se mohl hrabat ve spadaném listí, což se mi moc líbilo. A nahoře na Boubíně bylo taky fajn. I když jsem nešel jsem na rozhlednu, nechtělo se mi. Byla tam totiž jedna moc pěkná fenečka...;-) sice jiná rasa, ale voněla pěkně. A pak jsem potkal i druhou, Kavalírku! To byla fešanda, to vám teda řeknu. No prostě to byl úplně žůžo den! HAFF!

—————

06.10.2010 22:32

ufffff, tak snad je to hotové :-D ale dalo nám to pěkně zabrat :-D tak WELCOME :-)

—————

29.09.2010 22:22

Minulý týden jsem byl na dovolené. V horách, až za hranicema! Byly to Tatry. Krásně vyšlo počasí, takže jsme mohli s páníčkama vyrážet každý den na výlet. Poznal jsem tam spoustu míst. Dám nějaké fotky do fotogalerie a vytvořím i další rubriku s výlety, kam budu psát více informací o tom, jak jsem se měl. Přeci jen, celé vyprávění by bylo na novinky moc :)

—————

29.09.2010 22:10

Zkouším si vytvořit stránky, aby všichni věděli, jak se mám a měli možnost se se mnou snadněji spojit. Navíc jsem se rozhodl, že napíšu paměti :-)))

—————

—————