Jak jsem se narodil

Nebudete tomu věřit, ale já si to vůbec nepamatuju. Z vyprávění mé maminky a jejích páníčků vím, že se tato radostná událost stala v Pátku u Poděbrad v neděli 1.11.2009. Narodil jsem se jako poslední ze všech, přede mnou přišli na svět 2 bráškové (Antonio a Artur) a 2 sestřičky (Agátka a Adélka). Každopádně - to nejlepší přišlo nakonec - JÁ! :-D

Asi to pro nás všechny byl zezačátku šok - zima, nové prostředí.... ale brzy jsem se otrkal a rozkoukal se (co jiného jsem taky mohl dělat). Měl jsem se prostě čile k světu a všechno mi šlo skvěle. Spaní i krmení a hlavně hraní a pošťuchování brášků a sestřiček. Učili jsme se nosit obojek a bylo nám vysvětleno, že čůrat můžeme jen někde. Také jsme navštívili pána v bílém, který nám píchal takové divné věci do kožíšku. Jauvajsky, to bolelo. 

Když mi bylo pět týdnů, přijela se na mě podívat moje nová panička. Hned jsem si ji zamiloval na první pohled a usnul jsem ji v náručí. Když pak po osmém týdnu, co jsem byl na světě, přijeli společně s páníčkem a odvezli mě do Turnova, bylo mi trošku smutno, ale rychle jsem si zvykl. Taky aby ne - vždyť jsem spal přímo pod vánočním stromečkem - HAF HAFF!